Slnečné okuliare

Predaj slnečných okuliarov so širokým výberom dámskych a pánskych slnečných okuliarov, ktoré vám pomôžu chrániť vaše oči pred škodlivým slnečným žiarením a zároveň vám dodajú štýlový vzhľad. Naše okuliare sú starostlivo vybrané, aby sme vám priniesli len tie najkvalitnejšie modely. Sme presvedčení, že slnečné okuliare sú nielen praktickým doplnkom, ale aj módnym šperkom, ktorý dokáže zvýrazniť váš outfit a dotvoriť váš jedinečný vzhľad. Predávame širokú škálu rôznych značiek, štýlov, farieb a dizajnov, aby sme vám poskytli nekonečné možnosti voľby.

Dámske slnečné okuliare

Naša kolekcia dámskych slnečných okuliarov je plná elegancie a štýlu. S láskou sme vybrali pre vás tie najaktuálnejšie a módnym trendom prispôsobené modely, aby sme Vám poskytli dokonalý doplnok pre vaše slnečné dni. Nezáleží na tom, či preferujete klasický, sofistikovaný a výrazný dizajn, alebo niečo úplne jedinečné a originálne – u nás nájdete širokú paletu rôznych rámikov, farebných variácií a tvarových prevedení, ktoré vám umožnia vyjadriť váš osobitý štýl. Okrem nádherného dizajnu sa staráme aj o funkčné aspekty. Naše dámske slnečné okuliare sú vybavené kvalitnými šošovkami, ktoré poskytujú optimálnu ochranu pred slnečným UV žiarením a udržujú vaše oči v bezpečí.

predaj slnecne okuliare damske a panske

Pánske slnečné okuliare

Panské slnečné okuliare sú štýlovým doplnkom, ktorý zdôrazňuje ich osobnosť a vzhľad. Sú dostupné v rôznych štýloch, farbách a materiáloch, s dôrazom na jednoduchosť a eleganciu. Dizajn slnečných okuliarov je často jednoduchý a elegantný. Farby a vzory okuliarov sa často držia neutrálnych odtieňov, ako je čierna, hnedá, modrá, sivá a tmavozelená. Tieto farby sú univerzálne a ľahko sa kombinujú s rôznymi outfitmi. Sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú ich odolnosť a dlhú životnosť. Môžete si byť istí, že investícia kvalitných okuliarov vám poskytne nielen štýlový doplnok, ale aj ochranu pred slnečným žiarením. Možné vyhotoviť aj ako dioptrické.

slnecne okuliare v trnave v optika rubin

Dioptrické slnečné okuliare

Slnečné dioptrické okuliare si môžete vybrať z rôznych spôsobov prevedenia. Ako sú napríklad samozafarbovacie (fotochromatické, slnečné okuliare s klipom, farbené dioptrické šošovky, polarizačné alebo zrkadlovky. Vybrať si môžete rôzne úrovne tónovania v rôznych farbách. Vyrobené sú na mieru potrebám zákazníka. Sú plnohodnotnou náhradou bežných slnečných okuliarov. Je možné vyhotoviť ich aj s dioptriou na blízku vzdialenosť, ktoré využije na čítanie v slnečných dňoch v záhrade alebo na dovolenke. V poslednej dobe príbúda veľa nositeľov multifokálnych okuliarov. Aj tu je možnosť vyrobiť slnečné multifokálne okuliare.

IMG 5020

Slnečné okuliare s vhodnými šošovkami môžu zlepšiť pohodlie a kvalitu videnia pri jasných svetelných podmienkach. Pomáhajú redukovať únavu očí a napätie, ktoré môže byť spôsobené nadmerným oslnením.

Slnečné okuliare sú dôležitým doplnkom a ochranným prostriedkom pre oči. Ich hlavnou funkciou je chrániť oči pred škodlivým slnečným žiarením. UV žiarenie môže spôsobiť vážne poškodenie očnej sietnice, degeneráciu makuly a zvýšené riziko vzniku šedého zákalu. Kvalitné slnečné okuliare poskytujú vysokú úroveň UV ochrany, minimalizujú riziká a zabezpečujú zdravé oči. Okrem ochrany očí pomáhajú aj chrániť citlivú kožu okolo očí pred predčasným starnutím a vráskami spôsobenými dlhodobým pobytom na slnku.

Slnečné okuliare s polarizačným filtrom eliminujú odlesky a oslnenie, čo je obzvlášť dôležité pre vodičov a tiež pri športových aktivitách na vode alebo na snehu. Tento typ okuliarov zlepšuje vizuálny komfort a pohodlie, umožňuje lepšie vnímanie detailov a zabraňuje únave očí spôsobenej nadmerným oslnením.

Náš tím odborníkov vám rád pomôže pri výbere slnečných okuliarov, ktoré budú najlepšie vyhovovať vašim potrebám a štýlu. Máme pre vás dostatok možností a radi poskytneme odborné poradenstvo ohľadom rôznych typov šošoviek, filtrov a rámov. 

Takže nech už hľadáte dokonalé slnečné okuliare na dovolenku, do mesta alebo na športové aktivity, neváhajte a navštívte našu optiku. Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli nájsť tie správne slnečné okuliare, ktoré vám nielen ochránia oči, ale aj zdôraznia váš jedinečný štýl. Užite si slnečné dni s dokonalými slnečnými okuliarmi od nás!